Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Wandale uwzięli się na fotoradary

Utworzony przez ~Kierowca~, 7 sierpnia 2009 r. o 07:11 Powrót do artykułu
~karolina~ napisał:
Niech um powie przy okazji kiedy bedzie tunel i wiadukt i poszerzenie nadbystrzyckiej i reszta trasy zielonej! macie racje,nawet doswiadczeni kierowcy za fotoradarem cisna od razu,a w lublinie to szlag czlowieka trafia z korkami,ograniczeniami,przejsciami dla pieszych co 100 metrow,robcie patafiany przejscia podziemne,nawet mniejszy torun takie ma,mistrzowie z um dalej odkladaja najwazniejsze projekty drogowe na polke, i teraz powiedzcie:dalej na nich bedziecie glosowac?
Ja na nikogo nie glosowałem. Kilka lat temu zagłosowałem na PIS (przepraszam Polacy, ze to zrobiłem). Na PO poszedłm glosować ale źle wypełniłaem ankiete (przepraszam ze prawie zaglosowałem), więc głos został uznany za nieważny. Teraz na nikogo nie głosowałem (parlmetn europejski) i na nikogo głosować nie będę. Więc ja się nie przyznaję do żadnej POLSKI ... jestem polakiem i w du*** mam wszystkie przepisy. Arbaitet w niemczech na czarno i zadnych podatkow do polski nie sprowadzam, bo powiedziałem, że sku***eli karmić nie będę. W du*** mam wasz naród (nie ziemie polska a ten caly zje***y syf). Jeżdże czasami po polsce i moje tablice rejestracyjne sa posypane specjalnym odblaskiem niwidocznym golym okiem i w du*** to mam. Polecam zrobic to samo i zapierniczac 400 km/h przez jana pawla i pomachac kosciolowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~max~ napisał:
W Zagrodach, jak i wielu innych miejscach sa oznakowane. Ale co to zmienia????? Jak nie było fotoradaru, to były i są nadal ograniczenia prędkości. To tak jak z przejściami dla piszych, są oznakowane, a kierowcy i tak wyprzedzają na nich. Poza tym, o co wy, przeciwnicy radarów walczycie? O to, żeby Nadbystrzycka przejechać o 10 sekund krócej??? Jestem kierowca od 1981 roku, za soba ok. 1,5 mln kilometórw
Pa nastepny czlowiek ktoremu wiedza nie przychodzi tak szybko jak by tego chciala mama. Człowieczku, rozumiesz ze nie o to chodzi tylko o to ze te lubelskie radary nie poprawiaja bezpieczenstwa jak mowi policja ?Dlaczego przed radarem nie ma znaku ''komntrola predkosci'' tylko radar jest schowany za znakiem badz jak na ulicy krochmalnej za drzewem ? Rozumiesz pajacu jeden ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za taka akcja...P.S. na jana pawla czynny jest radar??jesli wogle jakis jest czynny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~max~ napisał:
W Zagrodach, jak i wielu innych miejscach sa oznakowane. Ale co to zmienia????? Jak nie było fotoradaru, to były i są nadal ograniczenia prędkości. To tak jak z przejściami dla piszych, są oznakowane, a kierowcy i tak wyprzedzają na nich. Poza tym, o co wy, przeciwnicy radarów walczycie? O to, żeby Nadbystrzycka przejechać o 10 sekund krócej??? Jestem kierowca od 1981 roku, za soba ok. 1,5 mln kilometórw
Czlowieku przejechales 1,5 mln kilometórwto ty siejesz same zlo. Pewnie jezdzisz jak piszesz te 50 km na odziene masz 50 lat i nigdy nie wpadles w poslizg. Bedziesz musial przyspieszyc nie opanujesz maszyny, wjedziesz na karakowskie przedmiescie i wszystkich ludzi pozabijasz. Ja chociaz na laotnisku sobie podriftuje zeby pozniej na tych dzirawych drogach nie zabic siebie ani nikogo innego. Jestes jak bomba ktora niewiadomo kiedy wybuchnie. Kiedys mnie prawie zabil dziadek jadacy 90 poza miastem i wyprzedzal slepak jeden nie widzac ze ja jade z naprzeciwka. Nieche byc w twoje skorze kolego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O to walczymy, że postawione radary bez wcześniejszego ostrzeżenia (tabliczki informacyjnej), nie dają bezpieczeństwa tylko postawione są wyłącznie dla zarobku! Czytaj dokładnie co ludzie piszą.
bzdury opowiadasz, jak raz zapłacisz, to następnym razem będziesz jechać BEZPIECZNIE. Poza tym większość tych urządzeń poza miastem jest oznakowana. A w mieście? Po co? Patrz na znaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SLUCHAC MALPY JEDNE WY LUDZIKI NIEUMIEJACE JEZDZIC SAMOCHODEM Z SILNIKIEM 1.6 ALBO I 1.1. AGRESYWNY KIEROWCA TO DOBRY KIEROWCA. POWOLNY KIEROWCA TO ZABOJCA INNY CH KIEROWCOW. PAMIETAJCIE LUDZIE, TO MY KIERUJEMY AUTAMI WIEC NIE TAMOWAC RUCHU. JAK JESZCZE RAZ BEDE JECHAL PRZEZ NARUTOWICZA TO LEPIEJ ZEBYM WIDZIAL JAK WSZYSCY RUSZAJA JEDNOCZESNIE I JADA MINIMUM 50/H BO JAK ZOBACZE JAKIEGOS STARUCHA KTORY OPOZNIA RUCH TO RZUCE MU LINE NA HAK I GO WYCIAGNE Z TEGO NARUTOWICZA SPOWROTEM NA SWIATLA BY SIE NAUCZYL I TAK ku*** DO ZAje***IA. RUSZAC PLYNNIE I JECHAC PRZED SIEBIE TO NIE BEDZIE TYCH KORKOW. OGOLNIE TO OGRANICZENIE 50 JEST DO DUPY I POLICJA JEZDZI SZYBCIEJ. JEDNAK PRZEPIS MUSI BYC BO TAK BYSMY SIE WSZYSCY POZABIJALI, ALE NA NIEKTORE DROGI MOZNA PRZYMNKAC OKO. TYCZY SIE TO ROWNIEZ AMATOROW SAMOCHODOW Z SILNIKAMI TRAKTORAMI TDI OD 90 DO 110 KONI! (ROK ~2001) NIE DYMIC TYLKO JECHAC I NIE SZPANOWAC JAKI WY TO MACIE SAMOCHOD! URA BURA TYLKO DISEL KTORY RZEZI TYLKO I ZAKLUCA LAD I PORZADEK W PIEKNYM LUBLINIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~max~ napisał:
bzdury opowiadasz, jak raz zapłacisz, to następnym razem będziesz jechać BEZPIECZNIE. Poza tym większość tych urządzeń poza miastem jest oznakowana. A w mieście? Po co? Patrz na znaki
No dobra a jak to bedzie warszawiak ? albo za tym pierwszy jak napisales jednak kogos potraci ? i co kolego znowu twoj mit obalony. lepiej postawic ten znak niz miec szczescie tylko na mandat. TAK CZY NIE ? Bo jak ty to napisales ''to następnym razem będziesz jechać BEZPIECZNIE.'' chodzi o zarobek bo za drugim razem bedzie chodzic dopiero o bezpieczenstwo, tylko ze za pierwszym moze byc juz za pozno. WIec sam zaprzeczas gosciu ! a to normalne ze lublinianin zwolni alboi rozwali ten radar no nie ???????? jestes ciemny jak d*** murzyna kapusiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~max~ napisał:
bzdury opowiadasz, jak raz zapłacisz, to następnym razem będziesz jechać BEZPIECZNIE. Poza tym większość tych urządzeń poza miastem jest oznakowana. A w mieście? Po co? Patrz na znaki
Tak, prawda. Jak jesteś z Lublina to następnym razem zwolnisz, ale kierowcy spoza miasta rozpędzeni mogą nawet pod tym radarem kogoś zabić. Jeżeli kilometr przed radarem postawisz znak "kontrola predkości", to ów gość przybyły do Lublina będzie jechał przez ten kilometr zgodnie z przepisami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wszystko jasne. Nieoznakowane radary (tych ktorych nie widac, lub nie sa onakowane tablica ''kontorla predkosci'') nie poprawiaja bezpieczenstwa. DO tego 19 radarów na lublin to stanowczo za dużo i kazdy sie z tym zgodzi. Kazdy zgodzi sie z tym ze nie da sie jezdzic po lublinie bez przerwy 50 km/h. Wystarczy ze w godzine dojezdzam do pracy, bo jest taki ruch. Kazdy zgodzi sie z tym ze NIGDY ale TO NIGDY nie jechal zgodnie z przepisami, nawet najwieksza sierota przekroczyla predkosc, nawet policja jezdzi szybciej. TEMAT DO ZAMKNIECIA, a osoby ktore twierdza inaczej niech jezdza jak uwazaja, ale ja nimi nie jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
SLUCHAC MALPY JEDNE WY LUDZIKI NIEUMIEJACE JEZDZIC SAMOCHODEM Z SILNIKIEM 1.6 ALBO I 1.1. AGRESYWNY KIEROWCA TO DOBRY KIEROWCA. POWOLNY KIEROWCA TO ZABOJCA INNY CH KIEROWCOW. PAMIETAJCIE LUDZIE, TO MY KIERUJEMY AUTAMI WIEC NIE TAMOWAC RUCHU. JAK JESZCZE RAZ BEDE JECHAL PRZEZ NARUTOWICZA TO LEPIEJ ZEBYM WIDZIAL JAK WSZYSCY RUSZAJA JEDNOCZESNIE I JADA MINIMUM 50/H BO JAK ZOBACZE JAKIEGOS STARUCHA KTORY OPOZNIA RUCH TO RZUCE MU LINE NA HAK I GO WYCIAGNE Z TEGO NARUTOWICZA SPOWROTEM NA SWIATLA BY SIE NAUCZYL I TAK ku*** DO ZAje***IA. RUSZAC PLYNNIE I JECHAC PRZED SIEBIE TO NIE BEDZIE TYCH KORKOW. OGOLNIE TO OGRANICZENIE 50 JEST DO DUPY I POLICJA JEZDZI SZYBCIEJ. JEDNAK PRZEPIS MUSI BYC BO TAK BYSMY SIE WSZYSCY POZABIJALI, ALE NA NIEKTORE DROGI MOZNA PRZYMNKAC OKO. TYCZY SIE TO ROWNIEZ AMATOROW SAMOCHODOW Z SILNIKAMI TRAKTORAMI TDI OD 90 DO 110 KONI! (ROK ~2001) NIE DYMIC TYLKO JECHAC I NIE SZPANOWAC JAKI WY TO MACIE SAMOCHOD! URA BURA TYLKO DISEL KTORY RZEZI TYLKO I ZAKLUCA LAD I PORZADEK W PIEKNYM LUBLINIE.
Na szczęście takich poyebów jest coraz mniej bo zostają ze swoimi pustymi łbami i umiejętnościami na drzewach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro twierdzicie że duża prędkość jest przyczyną śmierci to ja po was przejadę z prędkością 5km/h i rozumiem że wstaniecie po tym z jezdni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swójnick napisał:
skoro twierdzicie że duża prędkość jest przyczyną śmierci to ja po was przejadę z prędkością 5km/h i rozumiem że wstaniecie po tym z jezdni?
Zrób synek prawo jazdy, wtedy podyskutujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
none napisał:
jak ktoś chce szybko pojeździć zapraszam do świdnika tam nie ma żadnego fotoradaru.
Zapraszamy na Brzeziny to CI mordy OBIJEMY ! Ja ci dam wyścigi po Świdniku łazjo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś pisał o mełgiewskiej, racja tragedia!! Kto bierze te pieniądze i dlaczego nic się z tym nie robi! Złodzieje kradną nasze pieniądze w akcyzie i jeszcze chcą KRAŚĆ nasze cieżko zapracowane pieniądze przy pomocy fotoradarów !! Osoby ktore to robią nie są wandalami tylko bohaterami, dość państwa korupcji i złodziji!! Jeśli wieczorem spotkam kogoś kto to robi, osobiście się zatrzymam i podaruje mu 0.5l trunku za to że potrafi się sprzeciwić ZŁODZIEJOM !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotoradary to kompletnie nie trafiony pomysł. Nie rozumiem jaki kierowca mógłby pozytywnie się o nich wypowiadać. Ten pomysł jest chybiony z samego założenia, bo tego typu urządzenia są nastawione na zarobek, a nie na zwiększanie bezpieczeństwa na drodze. Dlaczego są szare i źle oznakowane, postawione zwykle w mało widocznym miejscu? Dlaczego kierowca musi skupiać się na szukaniu małej zamaskowanej skrzyneczki zamiast uważnie kierować pojazdem? Dlaczego FR są szare, zlewają się z otoczeniem - powinny być rzucające się w oczy, duże pomarańczowe lub seledynowe, ale nie szare! Ludzie!! Jechał ktoś krajową 1? Nieco ponad 600km - cała trasa obfituje w ponad 65 radarów (tyle naliczyłem jadąc). 60 razy zdejmować nogę z gazu hamować, czekać na skrzynkę by spowrotem przyśpieszyć, to jest męczące, frustrujące i kompletnie bezsensu... Fotoradary na bardzo szerokiej i dobrze utrzymanej trasie ochraniające głównie rolnicze wioski po 50 mieszkańców każda, których jedynym zajęciem jest ustawiczne przechodzenie przez ulicę, to ma sens tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moderator poprawił swój błąd w tytule i wyczyścił wszystkie poprzednie komentarze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotoradary poprawiają bezpieczeństwo szczególnie nocą na pustych 2 pasmowych drogach ŚMIECH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?A...PADKI/523925028
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja powiem krotko jeżdżę zawodowo już kilka lat i jak patrze na całokształt nie tylko na Lublin ale i inne miasta to płakać się chce po co remontować zmieniać modernizować jak lepiej postawić 40 2 fotografy i czesać kasę ludzie jesteśmy sto a możne tysiąc lat za murzynami ( nie obrażając ras) u nas się nie zmienia u nas się kasę do kieszeni i niech bida śpi w Każdym kraju można coś zrobić u nas nawet wiaduktu czy przejścia podziemnego nie potrafią zrobić zamiast 10 słupków można było by zrobić 100 km porządnej obwodnicy a nie o godz 15 dojechać w mieście gdziekolwiek równa się z cudem. nie jestem za niszczeniem bo w końcu to nasze podatki na to idą ale czasami warto pomyśleć w innym kierunku...... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?A...PADKI/523925028 hahahahahahaha MACIE SWOJE RADARY niedosc ze mandat dla dowch to jeszcze po nowym samochodzie! muahahaha TAK TO jest , te radary to piorą tylko baniak a nie ochraniaja. SZAre te radary jak ta cala polska, dlaczego nie czerowne ? bo czerwone by sie rzucalo a ta je***a szarosc za krzaka TYLKO JEBUT ZDJECIA ROBI bo nic innego nie potrafi. Pieprzyc ta policje i te radary. Nie beda rzadzic mna jacys idioci!!!!!!!!!. ROBIC MOSTY I ULICE ANIE STAWIC BRZYDKIE SKRZYNKI, niedosc ze benzyna droga to jeszcze musze patrzec na to ustrojstwo i sie tylko denerwowac. Jak bede mial wiecej kasy to jak przypier***e swoja bmw M3 przez jana pawla 300 na godzine to ten radar zdmuchne kropka i koniec tego gowna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...